BİZ KİMİZ

Advice investing ihtiyaca özel VIP danışmanlık şirketidir. 2003’ten beri çeşitli sektörlerde kazanılan bilgi birikimini ve operasyonel tecrübesini sizinle paylaşmaktadır. Türkiye’de ki işlerinizi takip edecek güvenilir çözüm ortağınızdır. Türkiye’ye yatırım yapmak, Türkiye’de iş yapmak ya da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Advice investing; yabancı yatırımcılara Türkiye’de ikamet izni, çalışma izni, vatandaşlık için başvurudan vatandaşlık alımına, Gayrimenkul alımından Fason imalat ve üretim danışmanlığına kadar bir çok konuda size kaliteli hizmet sunmaktadır.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

Gayrimenkul yatırımı, Türk Vatandaşlığı, Fason imalat/üretim konularında uzman desteği almanız önemlidir. Advice investing konusunda uzmanlaşmış geniş bir ekip ile çalışır. Operasyonel tüm süreçlerinizi takip ederek size zaman kazandırır. Dilerseniz alacağınız gayrimenkullerinize mimarlık hizmeti dahil olmak üzere, elektrik, su, telefon, internet/kablo tv abonelikleri, çocuklarınızın Türk okullarına kayıtları, şirketinizin Türkiye’de kayıt edilmesi, banka hesabı açılması, diğer gayrimenkullerinizin kiralanması gibi birçok konuda vip hizmet verir.

Advice investing olarak önce sizi dinleriz. İhtiyaçlarınızı belirleriz. Hızlı aksiyon alarak ihtiyacınıza uygun ve doğru çözüm önerilerini alternatifli olarak size sunarız. Operasyonel tüm süreçlerinizi takip ederek size zaman kazandırırız. En önemlisi sizi hiç yalnız bırakmayız. Yatırım yapacağınız gayrimenkulü ister siz belirleyin, isterseniz bizim size önerdiğimiz gayrimenkule yatırım yapın, tüm yasal işlemleri vekaletiniz dahilin de biz gerçekleştiririz.  Ayrıca; günümüzde gizlilik sözleşmeleri ile bir çok nitelikli mülk ya da karlı işletmeler ilana çıkmadan el altından satılmakta ve bu nedenle fırsatlara ilanlardan ulaşılamamaktadır. Sizin ihtiyacınıza karşılık verecek, size avantaj sağlayacak doğru lokasyon’daki gayrimenkulleri / ticari mülkleri  buluruz ve aracı komisyonu ödetmeden sizin adınıza alırız.

NEDEN TÜRKİYE

Türkiye, tam bir demokrasi ile yönetilen, idarenin bütün birimlerinin her türlü işlemlerinin yargı denetimine açık olduğu bir hukuk devletidir. Yargı sistemi adil çalışan, kendi içinde etkin denetim ve temyiz imkanları olan, ayrıca uluslararası sözleşmeler doğrultusunda AHIM ve benzeri uluslararası yargı kurumlarını da tanıyan bir devlettir. Türkiye’de yapılacak bir yatırımda, idarenin veya yargının keyfi davranışları ile mağdur olmak söz konusu değildir.

Ayrıca Türkiye, coğrafi konum itibarı ile doğu ile batı arasında yer alan, Avrupa Birliği ile Gümrük Birliği anlaşması olan, Ortadoğu ülkelerinin çoğu ile ikili anlaşmaları olan, Kafkaslar ve Türki Cumhuriyetleri ile kültürel bağları ve yakın ilişkileri olan bir ülkedir. Stratejik konumu ile bu pazarların hepsine erişim imkanı sağlamaktadır.

Diğer yandan Türkiye farklı kültürlerin ve yaşam biçimlerinin birbirine saygılı bir şekilde bir arada yaşadığı bir ülkedir. Yasalara ve komşuluk haklarına saygılı davranan herkesin kendini evinde hissedeceği bir yerdir.

Türkiye’nin avantajları;

 • Eğitim imkanları çok iyi ve çeşitli,
 • Sağlık imkanları çok iyi ve çeşitli,
 • Kültürel imkanları çok iyi ve çeşitli,
 • Turizm imkanları çok iyi ve çeşitli,
 • İklim çok iyi ve 4 mevsimin yaşanmakta,
 • 82 milyonluk genç nüfusu ile bizatihi kendisi genç ve dinamik bir pazar,
 • Gelişmiş sanayisi ve yüksek kalitede iş gücüne sahip,
 • Dünyadaki 195 ülkenin 102’ine Türk vatandaşlarının vizesiz gidebilme imkanı,
 • Türk hava yolları ile 49 yurtiçi, 257 uluslararası olmak üzere dünyanın 124 ülkesindeki 306 noktaya ulaşım imkanı,
 • Ulaşım, depolama, üretim, haberleşme, eğitim, sağlık alanlarında gelişmiş bir altyapıya sahip.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ

 • Yabancı yatırımcıları, Türkiye pazarındaki gayrimenkul edinimlerinde, spekülatif amaçlarla hareket eden bir piyasadan korumak,
 • Yabancı şirketlerin ihtiyaçlarını Türkiye pazarından karşılanmasını sağlayarak istihdam oluşturmak,
 • Türkiye’nin sektörel bazda potansiyelini ve fırsatlarını yabancı yatırımcılara sunmak,
 • Teknolojik know how’ları ülkemize çekmek,
 • Çözümlerimiz ve güvenilirliğimiz ile tüm paydaşlarımız için kalıcı ve yüksek değer yaratmayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Doğru olanı yaparız.
Güvene dayalı sorumluluğumuz ile inisiyatif alırız.
Partner olma kültürümüz ile her projeye değer katarız.